Leicester City – Chelsea, formacionet (Foto)
Arena

Leicester City – Chelsea, formacionet (Foto)

09 Shtator 2017 | 9:40

Leicester City dhe Chelsea do të përballen sot, nga ora 16:00, në kuadër të xhiros së katërt të Premierligës

Tabloidi britanik, The Guardian, ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave, përcjell Express.

Trajneri i Chelseas, Antonio Cotne ka konfirmuar se ylli i skuadrës, Eden Hazard pritet të luajë disa minuta në ndeshjen së shtunës ndaj Leicester Cityt.

Hazard ishte lënduar në fund të sezonit të kaluar, derisa i janë dashur gati 6 muaj që ta sanoj lëndimin.

 

Më të lexuarat

Tribuna

Email