Juventus trefishon epërsinë
Arena

Juventus trefishon epërsinë

12 Prill 2018 | 8:28

Juventusi ka arritur të shënoj golin e tretë.

Juventusi ka trefishur epërsinë ndaj skuadrës së Reali në ndeshjen e dytë çerekfinale përmes lojtarit Matuidi

Ky gol rritë edhe dërgon ndeshjen në vazhdime, por ka ende kohë dhe Juventus mund të tentojë të kualifikohet në 90 minuta.

Më të lexuarat

Tribuna

Email