Juventus mund ta humbas Emre Can
Arena

Juventus mund ta humbas Emre Can

17 Prill 2018 | 11:08

Juventusi ka frikë nga humbja e betejës për Emre Can nga Bayern Munich

Mediat e huaja raportojë se Bayerni është në bisedim më mesfushorin e Liverpoolit, të cilit i përfundon kontrata në qershor.

Juventusi besonte se kishte arritur marrëveshje me Canin për një kontratë pesëvjeçare me vlerë prej 5 milion euro në sezon. Por negociata kanë ngecur pasi Bayern Munich ka nderhyrë dhe ka filluar bisedimet me drejtuesit e Liverpooli-t.

Më të lexuarat

Tribuna

Email