Ibrahimovic kërcënon Mourinhon (Foto)
Arena

Ibrahimovic kërcënon Mourinhon (Foto)

15 Prill 2017 | 13:35

Zlatan Ibrahimovic ende nuk është i sigurte nëse do të mbetet në Zlatan Ibrahimovic
Sipas tabloidit britanik, Mirror, Zlatan Ibrahimovic ia ka bërë me dije Jose Mourinhos se do të largohet nga Manchester United në qoftë se nuk kualifikohen në Ligën e Kampionëve.

Manchester United aktualisht është në vendin e pestë në tabelë me 57 pikë të tubuara, katër më pak sesa Manchester City, e cila ka një ndeshje më shumë të zhvilluar.

Nëse ndodh kjo, ish sulmuesi i Juventusit, Interit, Milanit dhe Barcelonës pritet të transferohet te skuadra amerikane, LA Galaxy. /Express/

 

ibra_1492248733-571202

Më të lexuarat

Tribuna

Email