Gjendet drogë në disa shkolla të Prizrenit
Arena

Gjendet drogë në disa shkolla të Prizrenit

05 Dhjetor 2017 | 9:14

Policia në Prizren gjatë implementimit të planit operativ “Stop drogave në shkolla” ka kontrolluar një lokacion në afërsi të kompleksit të shkollave në Prizren, pasi dyshohej se shpërndahet dhe shitet substancë narkotike e llojit marihuanë.

Me këtë rast janë gjetur dhe konfiskuar: 12 (dymbëdhjetë), paketime të mbështjella në qese plastike të madhësive të ndryshme, me peshë prej 2 kg e 581.41 gramë.

Më të lexuarat

Tribuna

Email