Gattuso befason me përforcimin e ri nga Premierliga
Arena

Gattuso befason me përforcimin e ri nga Premierliga

10 Janar 2018 | 13:24
Milan mund të realizojë një përforcim të ri nga Premierliga.

Milan kërkon një përforcim nga Premierliga.

“Rossonerët” kanë shfaqur interesim për transferimin e mesfushorit të Tottenham Hotspur, Mousa Dembele.

Mediat italiane raportojnë se 30 vjeçari dëshiron të largohet nga klubi londinez, përcjell “lajmi.net”.

Dhe, trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso beson se karakteristikat e tij i përshtaten skuadrës nga San Siro. /Lajmi.net/

Më të lexuarat

Tribuna

Email