Dani Alves kryen vizitat mjekësore te skuadra e madhe evropiane
Arena

Dani Alves kryen vizitat mjekësore te skuadra e madhe evropiane

11 Korrik 2017 | 21:51

PSG është gati për të mbyllur marrëveshjen me anësorin e Juventusit, Dani Alves.

Braziliani është në Paris dhe pritet t’i kryej vizitat mjekësore në një nga klinikat private.

Alves do të transferohet te skuadra e Emery si futbollist i lirë pasi mbylli kontratën me Juventusin

 

Më të lexuarat

Tribuna

Email