Cuadrado tregon çfarë duhet të bëjë Juventusi në “Camp Nou”
Arena

Cuadrado tregon çfarë duhet të bëjë Juventusi në “Camp Nou”

16 Prill 2017 | 15:36

Juan Cuadrado pret ndeshje të vështirë të mërkurën mbrëma në “Camp Nou”. Ai thotë se duhet të mbrohen mirë dhe të mos iu lënë shumë hapësira kundërshtarëve.
Anësori i Juventusit, Juan Cuadrado, e ka pranuar se do të jetë një ndeshje e vështirë ndaj Barcelonës të mërkurën në “Camp Nou”.

Pavarësisht fitores prej 3:0 në ndeshjen e parë, Cuadrado është i vetëdijshëm se Barcelona do të japë gjithçka në “Camp Nou” për të përmbysur rezultatin si ndaj PSG-së.

“Do të jetë një ndeshje e vështirë. Ne i dimë cilësitë e tyre, janë kampionë dhe do të tentojnë të përmbysin gjithçka. Por, ne shkojmë atje të bëjmë lojën tonë dhe të luajmë si ekip. Nuk duhet t’iu lejojmë shumë hapësira”, deklaroi Cuadrado. /Express/

Më të lexuarat

Tribuna

Email