Bonucci me numër special të fanellës në Milan (FOTO)
Arena

Bonucci me numër special të fanellës në Milan (FOTO)

15 Korrik 2017 | 10:42

Leonardo Bonucci do ta veshë numrin e tij të zakonshëm 19 edhe te skuadra e tij e re, Milan.

Tifozët e Milanit tashmë kanë shtypur fanellat me emrin dhe numrin 19 të Leonardo Bonuccit.

Më të lexuarat

Tribuna

Email