Batatina: Bajram Gashi shau me familje këtë futbollist të Llapit (VIDEO)
Arena

Batatina: Bajram Gashi shau me familje këtë futbollist të Llapit (VIDEO)

20 Mars 2017 | 17:40

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, ka folur për ndeshjen ndaj Drenicës dhe gjyqtarin Bajram Gashi, i cili dha pesë kartonë të kuq të shtunën në Skenderaj.

Batatina deklaroi në emisionin “Arena” në Tribuna Channel se Gashi e ka fyer me familje futbollistin Lumbardh Salihu, i cili u ndëshkua me të kuq.

Deklaratën e tij mund ta ndiqni nga minuta 25:00.

Më të lexuarat

Tribuna

Email