Barça monitoron katër talentet e Ajax-it
Arena

Barça monitoron katër talentet e Ajax-it

22 Shkurt 2018 | 19:21

Klubi i famshëm spanjoll, Barcelona është duke i monitoruar katër lojtarë te Ajaxit, raportojnë mediat e huaja.

Sipas mediave spanjolle, Matthijs de Ligt, Frenkie de Jong, Donny van de Beek dhe Justin Kluivert, janë duke u vëzhguar nga “Blaugranat”.

Raportohet se skautët e Barcelonës pak ditë më parë ishin të pranishëm në Amsterdam për të parë nga afër talentet e rinj te Ajaxit.

Më të lexuarat

Tribuna

Email