Allegri krenar me Juvën
Arena

Allegri krenar me Juvën

21 Shkurt 2018 | 12:34

Fitorja e Juventusit kundër Torinos në derbin torinez, ka kënaqur trajnerin Massimiliano Allegrin.

Strategu italian thotë se është krenar më skuadrën të cilën ai e drejton. Mancini thekson se Juve është skuadër e fortë që “lufton” në tri fronte.

“Jam krenar për ketë skuadër. Kam një ekip të fortë që lufton në tri fronte”, ka thënë Allegri.

Juve dhe Napoli po bëjnë garë të ashpër për Scudetto. Aktualisht napolitanët kanë një pikë më shumë së “Zonja e Vjetër”.

Më të lexuarat

Tribuna

Email