Barazimi në sfidën e “barazhit”, super-goli i Behlulit dhe kartoni i kuq i Lushtakut (VIDEO)
Arena

Barazimi në sfidën e “barazhit”, super-goli i Behlulit dhe kartoni i kuq i Lushtakut (VIDEO)

16 Prill 2017 | 21:51

Një supergol nga Maliq Behluli, një tjetër gol i bukur i Kreshnik Lushtakut, por edhe karton i kuq për të.

Këto ishin të veçantat në sfidën Ferizaj – Drenica, që u mbyl me barazim 1:1.

Tribuna Channel sjell pamje të ndeshjes së zhvilluar në Ferizaj dhe deklaratat e trajnerëve, Argjend Bardhi e Fadil Rama.

behluli

Më të lexuarat

Tribuna

Email