​Tri klube angleze pas Mullerit
Arena

​Tri klube angleze pas Mullerit

07 Shtator 2017 | 10:26

Thomas Muller ka përfunduar në radarët e klubeve të Premier Ligës.
Gjigantët anglezë kanë nisur sulmin për transferimin e Thomas Muller në ishull.Arsenal, Chelsea dhe Liverpool kanë shfaqur interes për të nënshkruar me sulmuesin e Bayern Munich, që ende nuk ka vendosur për të ardhmen e tij, transmeton KosovaPress. Duke parë minutat e pakta që ka pasur në dispozicion me Carlo Ancelottin, e ardhmja e Muller mund të jetë larg Allianz Arenas, për t’i shtuar këtu edhe dëshirën që më herët ka shfaqur lojtari që do t’i pëlqente të luante në Premier Ligë.

Më të lexuarat

Tribuna

Email