Shqip English
Në numrin e ri të Gazetës Tribuna:

Risi në pornografi, shtëpiaket pozojnë lakuriq për hobi

15:22 / E diel, 12 Maj 2013
0

Është vetëm një faqe online me femra të zhveshura ku meshkujt mund të shëtisin sytë lirisht gjatë gjithë kohës. Reddit dhe GoneWild, quhet faqja pornografike ku femra të uritura për vëmendje pozojnë lakuriq dhe falas për shikues të panjohur.

Moderatorët e faqes e përshkruajnë krijimin e tyre si një vend për mëndjehapurit, ‘place for open minded’, për moshat e rritura që mund të kënaqin karmën e tyre me trupa nudo, që ekspozohen kundrejt asnjë lloj presioni, por vetëm me dëshirë.
 

Komento:

VËREJTJE: Gazeta Tribuna mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nga Rubrika
Ballina e Gazetës 25 Tetor 2014
  • Të fundit
  • Më të lexuara
  • Më të komentuara
Email: [email protected] Marketing: [email protected]
Telefon: 038 227 138 / 045 519 819 Marketing: 038 223 204 / 045 555 881
© Copyright 2014 - Gazeta Tribuna. Të gjitha të drejtat e rezervuara.
Site by Kreatoda